
De Wonderlijke Kerst Van Circus Ronaldo
Dit jaar kan je de woonwagens en circustenten van Circus Ronaldo terugvinden op de grote markt van Mechelen en dit van 16 tot en met 27 december. Circus Ronaldo nodigt iedereen uit om aan te schuiven aan hun kerstdiner. Een internationaal gezelschap van circusdirecteurs en -artiesten wordt ieder jaar uitgenodigd om samen met de familie kerst te vieren.
De jongste aan tafel is amper acht, de oudste intussen al meer dan tachtig. Het opzichtig feestgezelschap zingt, musiceert


De Sint stuurde onze pieten uit!
en ganse week lang waren wij met maar liefst 12 pieten op pad om over het ganse land pakjes te bezorgen in naam van Nextel. Maar liefst 240 pakjes deelden bezorgden wij van Luxemburg tot en met West-Vlaanderen! Wil jij ook pakjes laten bezorgen door onze pieten? Contacteer ons en wij zorgen ervoor!